Przejdź do zawartości
Zadzwoń do doradcy | Codziennie (pon. - nd., 9:00-18:00) +48 690 609 202
SALE Łóżka - 30% i pozostałe meble - 25%. Rabat nalicza się w koszyku. | Pozostało: ZOBACZ

Zero waste w filozofii berke


Kierując się filozofią zrównoważonego projektowania, tworzymy łóżka dębowe w zgodzie z naturą. Z szacunkiem podchodzimy do zasobów, jakimi nasza planeta codziennie nas obdarowuje. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ produkcji na środowisko, bowiem doskonale wiemy, że nasze obecne działania mają wpływ na życie przyszłych pokoleń.

 

Zrównoważony rozwój a produkcja łóżek dębowych


Kupowane przez nas drewno pochodzi z polskich lasów, w których prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. Potwierdza to certyfikat FSC.
Dla berke proekologiczne podejście to nie marketing. To filozofia, którą kierujemy się każdego dnia podczas produkcji. Zrównoważony rozwój zapewnia nam funkcjonowanie w zgodzie z naturą. Przekonaj się, jak nasze produkty powstają i dlaczego warto w nie zainwestować.

Minimalizm już na etapie projektu


Nasza planeta każdego dnia pozwala korzystać ze swoich zasobów. Daje nam schronienie, pożywienie i liczne dobra materialne. Cierpliwie znosi działalność człowieka i zmiany, jakie my, ludzie, powodujemy w ekosystemach. Na szczęście coraz bardziej oczywiste staje się, że powinniśmy planetę wspierać i minimalizować szkodliwy wpływ na środowisko.
Budując filozofię naszej firmy, kierowaliśmy się właśnie takimi wartościami. Chcieliśmy oferować najwyższej jakości produkty. Takie, które oprócz wspaniałego wyglądu i funkcjonalności, będą również reprezentowały nasze ekologiczne podejście. Dlatego łóżka dębowe, jakie oferujemy, tworzone są w sposób minimalistyczny. Szanujemy surowce, które pozyskujemy do produkcji i wykorzystujemy je w maksymalny sposób. Wszystkie nasze łóżka drewniane są zaprojektowane tak, aby ograniczyć ilość odpadów. Proste formy naszych mebli pozwalają na oszczędność zasobów podczas obróbki. Każdy element naszego produktu jest przemyślany, a wielkość produkcji na bieżąco dostosowywana do zapotrzebowania rynku. Dzięki takiemu podejściu nie przyczyniamy się do tak szkodliwej w dzisiejszych czasach nadprodukcji dóbr.

Zaro waste w filozofii berke

 

 

Łóżka dębowe to jakość na lata


Podstawową wartością w tak ważnym dla naszej firmy ruchu „zero waste” jest ograniczenie ilości generowanych odpadów. Wybierając certyfikowane surowce, jak drewno dębowe, mamy gwarancję, że nasze łóżka będą solidne i trwałe. Klasyczne formy łóżek dębowych berke sprawiają, że będą one doskonale dopasowywać do każdego wnętrza. Nawet jeśli na przestrzeni lat zmienisz wystrój swojej sypialni. Nasze meble dalej będą się w niej pięknie prezentować. Chcemy, abyś mógł się nimi cieszyć jak najdłużej i, być może, przekazał je później kolejnym pokoleniom.
Każda deska, której używamy to prezent, jakim obdarowała nas natura. Szanujemy to każdego dnia w naszej pracy i staramy się odwdzięczyć filozofią zrównoważonej produkcji.
Nasze łóżka dębowe i ekologiczne podejście to efekt doskonałej współpracy z naturą.

Łóżka drewniane i lokalna produkcja w duchu eko


Styl życia oparty o naturalne wartości powinien skupiać się nie tylko na ograniczeniu ilości śmieci. Równie istotna jest troska o zasoby naturalne i szkodliwą emisję spalin. Dlatego też w naszej firmie postawiliśmy na lokalną, własnoręczną produkcję mebli. Pozwala nam to ograniczyć zbędny transport surowców i produktów oraz zapewniać pracę w regionie. Głęboko wierzymy w nasze wartości. Staramy się, aby ich ciągły rozwój w kierunku proekologicznych technologii realnie wpłyną na poprawę jakości środowiska. Mamy nadzieję, że wartości, jakie proponujemy, będą spójne z Twoimi, bo właśnie dla Ciebie chcemy je tworzyć .

Łóżka dębowe jako produkty w duchu „zero waste”


Zdajemy sobie sprawę, że filozofia „zero waste” wymaga konsekwencji w działaniu i szukaniu nowych rozwiązań. W berke chcemy robić znacznie więcej, niż wymaga tego zrównoważony rozwój. Marzymy o tym, aby nasi klienci mieli możliwość korzystania z naszych produktów, bez generowania zbędnych odpadów. Dlatego umożliwiamy zamówienie próbek drewna i tkanin do domu. Jest to niesamowicie ważny proces. Kupując łóżko dębowe, możesz ocenić surowce, takie jak drewno czy tkaniny, przed zakupem. Mamy więc gwarancję, że wyprodukujemy model idealnie dopasowany do Twoich wymagań.

Chcemy, aby każdy skrawek pochodzący z naszej produkcji miał szansę na nowe życie. Poszliśmy więc o krok dalej. Postanowiliśmy zaprezentować Tobie kilka sposób na wykorzystanie próbek. Zainspiruj się wybranymi przez nas pomysłami ze zdjęć z Pinterest - zero waste z berke.

Zajrzyj na nasze konto PINTEREST

Pinterest to nieograniczone źródło pomysłów i inspirujących zdjęć na stworzenie niepowtarzalnych produktów. Bazując na różnych koncepcjach, chcemy podsunąć Tobie kilka propozycji wykorzystania naszych próbek. Szkoda przecież, aby piękne i solidne kawałki drewna oraz cudownej jakości tkaniny pozostały niezużyte.
Zamówione u nas próbki możesz wykorzystać do aranżacji przestrzeni lub produkcji zabawek dla dzieci…
Zaro waste w filozofii berke

Łóżka dębowe to efekt naszych wartości


Ekologiczne podejście przyczynia się nie tylko do poprawy jakości życia na naszej Planecie. Inspiruje również do powstawania niepowtarzalnych przedmiotów, dając nowe życie naszym surowcom. Łóżka dębowe, jakie mamy w ofercie, to esencja minimalizmu i trwałości. To produkty, które będą służyły Tobie i Twojej rodzinie przez wiele lat. Tym bardziej ważne dla nas jest, aby były tworzone zgodnie z naszymi wartościami. Wspierały to, co dla nas ważne, czyli ekologię. Wierzymy, że docenisz nasze starania i razem z nami będziesz budować świat dla przyszłych pokoleń.

Zero waste w filozofii berke

Przeczytaj również Odwiedź blog
Jul 16, 2024 Nowoczesna toaletka: klucz do stylowej i funkcjonalnej sypialniW dzisiejszych czasach nowoczesna toaletka stała się nieodłącznym elementem wyposażenia sypialni. To nie tylko praktyczne...
Nowoczesna toaletka: klucz do stylowej i funkcjonalnej sypialni
Jul 09, 2024 Jak prawidłowo umyć ściany przed malowaniem i jakie środki czystości wybrać?Mycie ścian przed malowaniem to kluczowy etap przygotowania powierzchni do malowania. Właściwe oczyszczenie ściany pozwala...
Jak prawidłowo umyć ściany przed malowaniem i jakie środki czystości wybrać?
Jul 02, 2024 Tworzenie idealnej kuchni w stylu Hampton: od małych przestrzeni do przestronnych wnętrzNowoczesny salon z ciemną podłogą to wyjątkowe połączenie elegancji i funkcjonalności. Ciemne podłogi, takie jak...
Tworzenie idealnej kuchni w stylu Hampton: od małych przestrzeni do przestronnych wnętrz
Jun 25, 2024 Jak skutecznie i estetycznie ukryć kable bez kucia ściany?Wiele osób zastanawia się, jak ukryć kable od telewizora w sposób estetyczny i bez konieczności...
Jak skutecznie i estetycznie ukryć kable bez kucia ściany?