Przejdź do zawartości
PRZEDŁUŻAMY Pre-Summer SALE -25% na WSZYSTKIE produkty berke. | Pozostało: ZOBACZ

Raty

Zamawiając dowolne produkty z naszego sklepu możesz skorzystać z rozłożenia płatności na raty, w tym raty 0%.
Promocja Raty PayU 0% obowiązuje dla zakupów na 3, 5, 6, 10 oraz 15 rat.

 

 

Aby skorzystać z płatności w systemie ratalnym:

  1. Wybierz produkt oraz rodzaj dostawy. W koszyku jako formę płatności wskaż PayU (w tym Raty PayU 0% ), następnie   .
  2. Wypełnij krótki wniosek kredytowy. Możesz zostać poproszony o wykonanie przelewu 1 zł na wskazany rachunek lub o zalogowanie się do konta bankowego w celu weryfikacji Twojej tożsamości.
  3. W ciągu kilku minut po wypełnieniu wniosku otrzymasz decyzję kredytową. Po potwierdzeniu Twoich danych i uruchomieniu rat Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Prześlemy Ci e-mail z potwierdzeniem realizacji zamówienia.

 

 

Niezbędne do wypełnienia wniosku kredytowego będą:

  • polski dowód osobisty
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • dane o dochodach i zatrudnieniu
  • rachunek bankowy z dostępem do bankowości elektronicznej, prowadzony przez bank działający na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, skontaktuj się z nami pod adresem hej@berkehome.pl lub sprawdź najczęściej zadawane pytania


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł.
Warunki oferty wg stanu na 06.11.2020 r.
O dostępnych aktualnie okresach spłaty Pożyczki 0%, zgodnych z ofertą pożyczkodawców, Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed zawarciem umowy o Pożyczkę 0%.
Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU.